Kuchnia polska poznań


Osoby, które chcą zjeść ciepły i smaczny posiłek, powinny skorzystać z bogatej oferty menu Oberży pod Dzwonkiem w Poznaniu. Serwowana tam kuchnia polska jest prawdopodobnie jedną z najlepszych w mieście. Dania tworzone są z myślą o osobach z nietolerancją pokarmową na gluten, które przyciągają wzrok i zachęcają do skosztowania. Odwiedź restaurację mieszczącą się przy ulicy Garbary 54 i zobacz, co jeszcze specjalnego przygotował dla Ciebie doświadczony szef kuchni!

Restauracja to jednak nie tylko miejsce, w którym można zjeść niedzielny obiad z rodziną czy spędzić miło czas z przyjaciółmi. Ta ww. oferuje możliwość zorganizowania przyjęcia okolicznościowego czy firmowego do 300 osób. Do dyspozycji klientów pozostaje m.in.

  • parter,
  • piętro wyposażone w trzy różne sale, w tym taneczną,
  • ogródek w okresie letnim.

Jeśli zatem planujesz wesele, chrzciny czy komunię, skontaktuj się z firmą telefonicznie i zapytaj o warunki współpracy. W zależności od rodzaju imprezy istnieje możliwość dostosowania wystroju sali, jak i stołów do potrzeb gości. Zapoznaj się z przykładowym menu dostępnym na stronie.WWW: https://oberza.com.pl/

Dodano: 2019-09-07

Miejscowość: Poznań

Adres: Garbary 54

Kod pocztowy: 61-758

Telefon: 509758444


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

THINK Sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


WIĘCEJ
Card image cap

Moderno Mundo Sp.z o.o.


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | www.goramipolski.pl