Ars Medic Poznań | Poradnia psychiatryczna


Prywatna przychodnia Ars Medic mieści się w nowocześnie wyposażonym budynku przy ul. Podgórnej 4 w Poznaniu. Jej personel tworzą profesjonalni lekarze z długoletnim doświadczeniem. Pacjenci ośrodka mogą skorzystać m.in. ze wsparcia poradni psychiatrycznej. Wykwalifikowani i doświadczeni psychiatrzy zapewniają swoim podopiecznym wizyty przebiegające w komfortowych warunkach. Dokładają również wszelkich starań, by stawiane diagnozy były jak najdokładniejsze i pozwalały podjąć skuteczną terapię.

Istnieje wiele zaburzeń psychicznych, a ich symptomy są bardzo różnorodne. Do podstawowych objawów, które powinny zaniepokoić, należą m.in.:

  • chroniczne uczucie przygnębienia,
  • zaburzenia snu,
  • nagła zmiana zainteresowań,
  • bezustanny niepokój.

Osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne często nie dostrzegają swojego problemu, dlatego bardzo ważna jest reakcja osób bliskich. Profesjonalna pomoc, której udziela poradnia psychiatryczna w Poznaniu, to szansa dla wielu osób cierpiących na choroby i zaburzenia psychiczne. Wystarczy odwiedzić arsmedic.pl, by dowiedzieć się więcej o usługach kliniki.WWW: https://www.arsmedic.pl/

Dodano: 2019-03-13

Miejscowość: Poznań

Adres: Podgórna 4

Kod pocztowy: 60-101

Telefon: 61 852 81 08


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

THINK Sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


WIĘCEJ
Card image cap

Klawiszowe.pl


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | www.goramipolski.pl