Detoksykacja narkotykowa


Nie jest łatwo wyjść z nałogu, dlatego warto rozważyć skorzystanie z pomocy specjalistów działających w ośrodku zlokalizowanym na terenie Kamienia Małego. Budynek otacza roślinność. Osoby walczące z uzależnieniem mają możliwość przebywania na łonie natury, co pozytywnie wpływa na skuteczność terapii. W placówce położonej z dala od zgiełku miasta działają specjaliści, którzy otaczają osoby w niej przebywające 24-godzinną opieką.

Detoksykacja narkotykowa oferowana przez ośrodek to sposób na walkę z uzależnieniem. W połączeniu z odpowiednią terapią daje dużą szansę na wyjście z nałogu. Placówka pomaga również alkoholikom, którzy pragną odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Przeprowadzane są w niej 3 formy terapii:

  • podstawowa,
  • rozszerzona,
  • pełna.

W ośrodku znajdują się pokoje 1-, 2-, a także 3-osobowe. Są w nich obecne łazienki, co daje poczucie intymności. W celu zgłoszenia się na terapię należy nawiązać kontakt z placówką. Potrzebne dane zostały zamieszczone na stronie internetowej golebidwor.pl.WWW: https://golebidwor.pl/

Dodano: 2023-12-28

Miejscowość: Iława

Adres: Kamień Mały 1C

Kod pocztowy: 14-200

Telefon: 885 045 554


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Pianino Waw


WIĘCEJ
Card image cap

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur


WIĘCEJ
Card image cap

ACLARI DIAMONDS


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | www.goramipolski.pl