medycynaintymna.pl • Wlewy witaminowe


Organizm człowieka do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje odpowiedniej dawki składników odżywczych, witamin i mikroelementów. Niestety, nie zawsze są one w odpowiedniej dawce dostarczane wraz z pożywieniem. Warto wtedy zastosować kurację uzupełniającą, opartą o wlewy witaminowe.

Tego typu kuracja dostępna jest w ofercie Gabinetu Lekarskiego Medycyna Intymna. Same dawki to doskonale zbilansowane pigułki witaminowe, przygotowane w formie płynnej na indywidualne zamówienie klienta. Dawki są wstrzykiwane bezpośrednio do krwiobiegu, omijając układ pokarmowy i zapobiegając tym samym nieumyślnym stratom dobroczynnych składników.

Każdy zabieg witaminowy tego typu jest poprzedzony wywiadem z lekarzem, by ustalić optymalną dawkę wlewu. Zabieg jest szczególnie polecany osobom o obniżonej odporności, pozwala przywrócić lub zbliżyć do równowagi gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu, dostarcza także komórkom glukozę, wodę, sód, potas, magnez, witaminy oraz wiele innych, korzystnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia substancji. Czas trwania zabiegu to około 45 minut. WWW: https://medycynaintymna.pl

Dodano: 2020-05-04

Miejscowość: Nowy Sącz

Adres: Henryka Sienkiewicza 6/2

Kod pocztowy: 33-300

Telefon: 736 557 575


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gomeo


WIĘCEJ
Card image cap

Restauracja Błękitna Laguna


WIĘCEJ
Card image cap

Zielone Tarasy


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | www.goramipolski.pl