Kubki jednorazowe papierowe


Sklep internetowy Pomponik24.pl ma do zaoferowania szereg wysokojakościowych artykułów na imprezy tematyczne. Zakupy u tego sprzedawcy mogą z powodzeniem zrealizować osoby planujące organizację wesela lub przyjęcia urodzinowego.

Jedną z najpopularniejszych kategorii są wyroby opakowaniowe oraz ekologiczne naczynia. Klienci mają do wyboru na przykład opakowania na sushi, kanapki, bagietki, pizzę, desery oraz sałatki. W asortymencie dostępne są akcesoria wyprodukowane z mączki kukurydzianej lub trzciny cukrowej. Entuzjaści rozwiązań przyjaznych dla środowiska chętnie sięgają też po artykuły z takich tworzyw jak PET czy rPET. Dużym zainteresowaniem cieszą się także kubki jednorazowe papierowe, które sprzedawca oferuje w różnych rozmiarach i wzorach.

Przedsiębiorstwo mające siedzibę we Wrocławiu specjalizuje się w sprzedaży dekoracji urodzinowych i weselnych. Katalog produktowy obejmuje świeczki, przywieszki na alkohol, konfetti i płatki róż, kolorowe serwetki, papilotki oraz pudełka na prezenty.WWW: https://pomponik24.pl

Dodano: 2022-06-02

Miejscowość: Wrocław

Adres: Kobierzycka 20D

Kod pocztowy: 52-315

Telefon: 794 507 198


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Crazy Cat Studio


WIĘCEJ
Card image cap

A&K Virtus Sp z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

ITION


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | www.goramipolski.pl