Jak pomóc osobie uzależnionej która nie chce pomocy


Tempo życia, nadmiar obowiązków i wymagania innych sprawiają, że łatwo jest wpaść w uzależnienie np. od alkoholu. Niektórzy zapijają smutki lub porażki. Po wypiciu trunku humor się poprawia i pojawia się odwaga, której na trzeźwo brakuje. Uzależnić można się nie tylko od alkoholu, ale również od hazardu, zakupów, internetu, gier komputerowych, narkotyków, seksu i nie tylko.

W Twoim otoczeniu jest osoba z nałogiem? Zastanawiasz się, jak pomóc osobie uzależnionej, która nie chce pomocy? Na pewno nie jest to łatwe, ale nie warto się poddawać, zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z dzieckiem zmagającym się z nałogiem. Przede wszystkim należy chorego wspierać i namówić na skorzystanie z fachowej pomocy, jaką zapewni mu specjalistyczna klinika.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA to jedno z tych miejsc, do którego osoby uzależnione udają się, by raz na zawsze zerwać z wyniszczającym nałogiem. Ta klinika pomogła już wielu chorym i może pomóc również bliskiej Ci osobie.WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Dodano: 2019-03-16

Miejscowość: Choceń

Adres: Ługowiska 1

Kod pocztowy: 87-850

Telefon: 721 70 70 70


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Auto Serwis Kwiatowa


WIĘCEJ
Card image cap

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


WIĘCEJ
Card image cap

Autokasacja U Jacka


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | www.goramipolski.pl